Makinë reciproke automatike për lyerje për kornizën e syzeve

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Vendi i origjinës:
  Kinë (kontinent)
  Emri i markës:
  FOD
  Numri i modelit:
  FOM806
  Kushti:
  I ri
  Shërbimi pas shitjes i ofruar:
  Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
  Aplikacion:
  Pikturë e lëngshme me kornizë syze dielli
  Emri i produktit:
  Makinë automatike për lyerje për kornizën e syzeve të diellit
  Garancia:
  12 muaj
  Ngjyrë:
  Përcaktuar si kërkesa të veçanta
  Tensioni:
  220V/380V/50Hz
  Pesha:
  350 kg
  Lloji:
  Pikturë reciproke
  Dimensioni:
  W2160mm*D1580mm*H2640mm

  Paketimi & Dorëzimi

  Detajet e paketimit
  Film dhe kuti druri
  Koha e dërgimit
  15 DITË PUNË

  Makinë automatike për lyerje reciproke për kornizën e syzeve

   

  1.Me sistem reciprok me një bosht X për të bërë trajtimin e sipërfaqes së lyerjes të qëndrueshme dhe të lëmuar.

   

  2. Me sistemin e rrotullimit të lyerjes për të mbështetur produktin e lyer plotësisht.

   

  3.Me kontroll PLC dhe ekran me prekje për të mbështetur një funksionim të lehtë dhe të përshtatshëm.

   

  Më shumë detaje


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni