PËR NE

Përparim

 • w1
 • w2

FOD Inxhinieri Elektrike

Prezantimi

FOD ELECTRICAL ENG CO,. LIMITED u krijua në prill 2013, ngriti fabrikën në qytetin Dongguan i cili është qendra e famshme prodhuese e Kinës.Ne jemi të specializuar në fushën e veshjes së trajtimit automatik të sipërfaqes.Produktet tona kryesore mbulojnë linjat automatike të lyerjes, makinën automatike të lyerjes së brendshme, makinën e lyerjes së boshtit, robotin me spërkatje të pikturës, furrën e tharjes IR, furrën e shërimit me rreze UV ​​dhe aksesorët.

Me zhvillimin e këtyre viteve, ne kemi krijuar një zinxhir të plotë furnizimi si për prodhimin e makinerive të veshjes, ashtu edhe për kërkimin e veshjeve teflon me bazë uji, për të ofruar zgjidhje të integruara me një ndalesë për projektet e dyqaneve të bojrave, makinat dhe veshjet tona aplikohen gjerësisht në industri të ndryshme si pjesë automobilash, pajisje shtëpiake, elektronikë, prodhime të produkteve metalike dhe plastike…

 • -
  E themeluar në vitin 2013
 • -
  16 vjet eksperience
 • -+
  Më shumë se 18 produkte
 • -$
  Më shumë se 20 milionë

produkteve

Inovacioni

 • Makinë me rërë për tava jo ngjitëse

  Tava jo ngjitëse me rërë...

  1.Makina e rërës jo ngjitëse me rërë me sistem vetë-rrotullues Makina rërëzuese i përket fushës së trajtimit të sipërfaqes së përafërt. Ndihmon në rritjen e forcës ngjitëse të veshjes për produktet metalike. Për të arritur një efekt veshjeje sipërfaqësore më të lëmuar dhe uniforme. Makina e rërës aplikohet gjerësisht në tava jo ngjitëse. Industria e automobilave, sobave, veglave të makinerisë.2.Parametrat kryesorë të makinerisë Emri i makinës Lloji i tunelit Makina automatike e shpërthimit Sabd Matja L1100*W1300*H2800mm Zona e procesit L10...

 • Makinë me rërë me pllaka aliazh

  Sandblasti me pllaka aliazh...

  1. Makina e rërës Makina e rërës i përket fushës së trajtimit të sipërfaqes së përafërt. Ndihmon në rritjen e forcës ngjitëse të veshjes për produktet metalike. Për të arritur një efekt më të lëmuar dhe uniform të veshjes së sipërfaqes. Makina e rërës aplikohet gjerësisht në industrinë e automobilave, sobave, veglave të makinerisë .2.Parametrat kryesorë të makinës Emri i makinës Emri i makinës Lloji i tunelit automatik Makinë shpërthyese Sabd Matja L3000*W1450*H3200mm Zona e procesit L1000*W1450*H800mm Zona e ngarkimit W800*H350mm Ndarë...

 • Makinë rërësuese për pllaka metalike

  Makina rërëzuese f...

  1. Makina e rërës Makina e rërës i përket fushës së trajtimit të sipërfaqes së përafërt. Ndihmon në rritjen e forcës ngjitëse të veshjes për produktet metalike. Për të arritur një efekt më të lëmuar dhe uniform të veshjes së sipërfaqes. Makina e rërës aplikohet gjerësisht në industrinë e automobilave, sobave, veglave të makinerisë .2.Parametrat kryesorë të makinës Emri i makinës Emri i makinës Lloji i tunelit automatik Makinë shpërthyese Sabd Matja L3000*W1450*H3200mm Zona e procesit L1000*W1450*H800mm Zona e ngarkimit W800*H350mm Ndarë...

LAJME

Shërbimi së pari