2018 Makina më e fundit e lyerjes me spërkatje me 5 boshte për kornizën e orës

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.Sasia e porosisë:100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit:10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti:Shenzhen
 • Kushtet e pagesës:L/C,D/A,D/P,T/T
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Kushti:
  I ri
  Lloji:
  Linja e prodhimit të veshjeve
  Substrati:
  Çeliku
  Veshje:
  Pikturë
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, Kinë (kontinent)
  Emri i markës:
  FOD
  Numri i modelit:
  F813AM005
  Tensioni:
  220 V
  Fuqia (W):
  600 W
  Dimensioni (L*P*H):
  (W)1500mmx(D)1200mmX(H)1800mm
  Pesha:
  320 kg
  Certifikimi:
  CE ISO9001
  Garancia:
  1 vit
  Shërbimi pas shitjes i ofruar:
  Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
  Përdoren për:
  Veshje automatike UV & PU
  Ngjyrosja e makinës:
  Gri
  Dimensioni:
  (W)1500mmx(D)1200mmX(H)1800mm
  Hyrja:
  220 V, 50 HZ
  Prodhimi:
  600 W
  Materiali kryesor:
  50*50 tub katror çeliku dhe çelik inox
  Kontrolli kryesor:
  Sistemi i ekranit me prekje PLC
  Kodi Hs:
  8424899910
  Porti:
  Shenzhen
  Përdorimi:
  Lyerje e pjesëve të makinave, Lyerje e kornizave të fotove, lyerje e kornizave të televizorit

  Paketimi & Dorëzimi

  Detajet e paketimit
  Eksporto paketën standarde
  Koha e dërgimit
  15 ditë

   

  1. Makinë lyerjeje me spërkatje reciproke Five AxisE shkurtër

  Ne jemi të specializuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të sistemit automatik të lyerjes me spërkatje me bosht që mbulon sistemin e lyerjes me spërkatje me një aks të vetëm, sistemin e lyerjes me spërkatje me bosht XY, sistemin e lyerjes me spërkatje me tre, katër dhe pesë boshte.Teknologjia aplikohet gjerësisht në industri të ndryshme si lodra, elektronikë, vakum, paneli i dyerve prej druri, pjesë automobilistike dhe pjesë plastike.

   

  2.Makinë lyerjeje me spërkatje reciproke Five Axis Avantazhi kryesor

  Sistemi i lyerjes me spërkatje të aksit i projektuar në bazë të servo reciproke dhe boshtit R, T dhe Z.Ofron trajtim të qëndrueshëm dhe të balancuar të sipërfaqes së pikturës, veçanërisht lëngu spërkatës, atomizimi, këndi dhe distanca është shumë fleksibël e rregulluar sipas produktit,

  Mund të përdoret lehtësisht nga një punëtor dhe parametrat e spërkatjes mund të ruhen shpejt në kartën e memories PLC.Ndihmon kompaninë moderne të kursejë shumë kosto të punës dhe rrit kapacitetin e prodhimit.

  3. Pesë ASistemi i lyerjes me spërkatje reciproke xis TParametri teknik

   

  1, Në vënie 220 V, 50 HZ
  2, Fuqia dalëse 600 W
  3, Zona maksimale e spërkatjes Diametri maksimal.50mm
  4, nr.Pistoleta llak 1 copë
  5, Numri maksimal i pjesës së punës 4-120 copë
  6, Shpejtësia (e rregullueshme)
  7,Lloji i veshjes me spay sistem servo makinerie lyerje reciproke me 5 akse
  8, Paneli i Kontrollit Ekran me prekje PLC
  9, Dimensionet (L*P*H) 1500mm*1200mm*1800mm
  10, Materiali kryesor çelik dhe çelik inox
  11,Zona e udhëtimit X*Y*Z 850(X)*850(Y)*300(Z)
  12, Aplikim gjerësisht Laptop, ekran, TV LCD, Celular, MP3, Buton, Tastierë kompjuteri tavoline, Hard disk portativ, Top plastik, Pjesë këmbimi për vetura, Kornizë fotografish, Taskë kompjuteri tableti

   

   

   

   

  4. Makinë lyerjeje me spërkatje reciproke Five AxisShow Picture

  Pamje e përparme

   

   

   

   

   

   

   

   

  5.Shpejtë me një happaketim&dorëzimi

  10 ditë dërgoni makinën që nga vendosja e klientit.

   

   

   

  6. Shërbimi i instalimit

  Punëtorët inxhinierë janë në dispozicion për të bërë instalimin 20 ditë dhe testimin e prodhimit 5 ditë në fabrikën e klientit bazuar në vizatimin përfundimtar të projektimit të kontratës.Ju lutemi vini re se për instalimin jashtë shtetit,

  7.Garancia e mirëmbajtjes:

  Një vit garanci do të jepet në kushtet e funksionimit normal të makinës.Gjatë periudhës së garancisë, pjesët e dëmtuara mund të ndërrohen falas nëse dëmtimi është për shkak të cilësisë së keqe të mallrave, pjesët e dëmtuara duhet të kthehen

   

  8. Na kontaktoni për çmimin më të fundit tëMakinë lyerjeje me spërkatje reciproke Five Axis

   

   

   

   

   

   

   


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni