Recprocating, pjesë plastike Spray Painting Machine (F813OM806 - China fod Inxhinieri elektrike

Recprocating, pjesë plastike Spray Painting Machine (F813OM806

Përshkrim i shkurtër:

Place of Origin: Guangdong, China (Mainland) Brand Name: FOD Model Number: F-IM002 Condition: New After-sales Service Provided: Engineers available to service machinery overseas Name: Sunglasses Frame,plastic parts Spray Painting Machine (F813OM806 Dimention: 2160mm*1580mm*2640mm Clolor: Gray/ Yellow Brand: FOD Wight: 370KG Model: Reciprocate model HS Code: 8424899910 Packaging & Delivery Packaging Details export standard package Delivery Time 15days Recipr...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  fod
  Numri Modeli:
  F-IM002
  Gjendja:
  I ri
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Inxhinierët në dispozicion për makineri të shërbimit jashtë
  Emri:
  Syze dielli Frame, pjesë plastike Spray Painting Machine (F813OM806
  Dimention:
  2160mm * 1580mm * 2640mm
  Clolor:
  Gri / e Verdha
  markë:
  fod
  Wight:
  370KG
  Model:
  ia kthej modelin
  Kodi HS:
  8424899910

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi
  Paketa eksportit standarde
  Koha e dërgimit
  15days
  Reciprok Spray Painting Machine 1, gjeresia (L * W H *) 2.16m * 1.58 milion * 2.64m
  2, në vënë 380V, 50Hz
  3, prodhimit të energjisë 5kw
  4, Max spërkatje Sipërfaqja Max 150mm * 150mm
  5, Nr. Spray Gun 1PCS
  6, copë Max Nr.i Work 10PCS
  7, Speed i rregullueshëm
  8, Control Panel touch screen PLC
  9, Material çelik
  10, spërkatje type reciprok

   Specifikimet Advantage:

   Kjo Spray Painting Machine është veçanërisht popullor në industrinë e syze dielli pikturë dhe foto pikturë kornizë industrive, makinë është projektuar me sistemin inteligjent ndihmës dhe kontrollohet nga PLC. Customer mund të përshtateni lehtë kënd tjetër nga produkte të ndryshme për të marrë një efekt të përsosur pikturë.

   1. Me Panasonic sistemin e ndihmës saktësi. Ajo i ndihmon të zgjidhë problemin pikturë kënd.

  2. Me DEVILBISS armë llak ajrit të siguruar pikturë cilësi të mirë.

  3. Me sistemin e kontrollit Panasonic PLC siguruar funksionimin e lehtë. Operatori mund të vendosni programimit të dhënat pikturë nga kontakt screen.PLC me funksione kujtesës për çdo produkt vendosjen e të dhënave të njëjtin produkt përsëri prodhimit. Operatori mund të fillojë prodhimin e drejtpërdrejtë dhe nuk ka nevojë për të vendosur një herë më shumë.

   Mirëmbajtja Periudha:

   Një vit garanci do të sigurohet në kushtet e funksionimit normal të makinës. Gjatë periudhës së garancisë, pjesët e dëmtuara mund të shkëmbehen në të lirë, nëse e dëmtuar për shkak të cilësisë së keqe të mallrave, pjesët e dëmtuara është e nevojshme për të na kthehen. Në qoftë se ajo është dëmtuar nga qenie njerëzore, pjesë do të shkëmbehen ose të riparohet me kosto si kuotim.

   Shipping

  1.Deliery brenda disa ditësh 20working.

  2.FOB Shenzhen ose anijeve CIF detit.

  Paketa rast 3.Wooden shmangur dëmtimin

   Furnizimi Fushëveprimi ynë

  lloje 1.We prodhuese të makinës automatike pikturë llak përfshirë.

  2.Rotation lloj makine pikturë auto për sipërfaqe jashtë.

  lloji 3.Rotation dhe tipi reciprok spray brendshme pikturë automatike makinë.

  4.Reciprocating aksin tipit XY, 3axis, 4axis, 5 aks, 6axis, 7aixs makine shtresë.

  5.Robert sistem seri spray veshja;

  lloj ashensor pajisje 6.Up-poshtë Veshje pluhur.

  show Machine

   

   

  indly kujtoj:

  Mbi photoes janë për referencë custemer only.Final projektimit mund të adjustated sipas prodcuts klientit.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!