Makinë automatike për lyerje - Inxhinieri elektrike e Kinës Fod

Makinë automatike për lyerje

Përshkrim i shkurtër:


 • Min.Sasia e porosisë: 100 Copë/Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë/Copë në muaj
 • Porti: Shenzhen
 • Kushtet e pagesës: L/C,D/A,D/P,T/T
 • :
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Vendi i origjinës:
  Guangdong, Kinë (kontinent)
  Emri i markës:
  FOD
  Numri i modelit:
  F813AM005
  Kushti:
  I ri
  Shërbimi pas shitjes i ofruar:
  Inxhinierë të disponueshëm për shërbimin e makinerive jashtë shtetit
  Përdoren për:
  Veshje automatike UV & PU
  Ngjyrosja e makinës:
  Gri
  Dimensioni:
  (W)1500mmx(D)1200mmX(H)1800mm
  Hyrja:
  220 V, 50 HZ
  Prodhimi:
  600 W
  Materiali kryesor:
  50*50 tub katror çeliku dhe çelik inox
  Kontrolli kryesor:
  Sistemi i ekranit me prekje PLC
  Kodi Hs:
  8424899910
  Porti:
  Shenzhen

  Paketimi & Dorëzimi

  Detajet e paketimit
  Eksporto paketën standarde
  Koha e dërgimit
  15 ditë

  Makina këmbimi Makina Automatike 5 Aksi lyerje 

  Parametri teknik

  1, Në vënie                                    220 V, 50 HZ
  2, Fuqia dalëse                                    600 W
  3, Zona maksimale e spërkatjes                                   Diametri maksimal.50mm
  4, nr. Pistoleta llak                                   1 copë
  5, Numri maksimal i pjesës së punës                                   4-120 copë
  6, Shpejtësia                                   (e rregullueshme)
  7,Lloji i veshjes me spay                                 sistem servo makinerie lyerje reciproke me 5 akse
  8, Paneli i Kontrollit                                 Ekran me prekje PLC
  9, Dimensionet (L*P*H)                                 1500mm*1000mm*1800mm
  10, Materiali kryesor                                 çelik dhe çelik inox
  11, zona e udhëtimit X*Y*Z                                             850(X)*850(Y)*300(Z) 
  12, Aplikim gjerësisht Laptop, ekran, TV LCD, Celular, MP3, Buton, Tastierë kompjuteri tavoline, Hard disk portativ, Top plastik, Pjesë këmbimi për vetura, Kornizë fotografish, Taskë kompjuteri tableti

   

  Specifikimet e avantazhit:

   

  Makina e lyerjes me 5 akse është veçanërisht e popullarizuar në industrinë e lyerjes së makinave dhe në kornizat e fotografive, guaskën e telefonit celular, guaskën e fletoreve, kamerat dixhitale, kornizat e televizorit, industritë e pikturës së kornizës së DVD-së, pasi këto produkte marrin më shumë kënd dhe zonë pikture. Makina e lyerjes me 5 akse është projektuar me sistem inteligjent servo dhe kontrollohet nga PLC. Klienti mund të rregullojë lehtësisht kënde të ndryshme nga produkte të ndryshme për të marrë një efekt të përsosur pikture.

   

  1. Me sistem precize servo Panasonic. Ndihmon në zgjidhjen e problemit të pikturës me kënd.

   

  2. Me pistoletë spërkatës me ajër DEVILBISS siguro lyerje me cilësi të mirë.

   

  3. Me sistemin e kontrollit PLC Panasonic siguron funksionim të lehtë. Operatori mund të vendosë të dhënat e pikturës së programimit me anë të ekranit me prekje. PLC me funksione memorie për secilin produkt që vendos të dhënat për të njëjtin produkt përsëri prodhim. Operatori mund të fillojë prodhimin drejtpërdrejt dhe nuk ka nevojë të vendoset edhe një herë.

   

  Garancia e mirëmbajtjes :

  Një vit garanci do të jepet në kushtet e funksionimit normal të makinës. Gjatë periudhës së garancisë, pjesët e dëmtuara mund të shkëmbehen falas nëse dëmtimi është për shkak të cilësisë së keqe të mallrave, pjesët e dëmtuara duhet të na kthehen. Nëse është dëmtuar nga njeriu, pjesët do të ndërrohen ose  riparohen me kosto si kuotim. Inxhinieri është i disponueshëm për të shërbyer jashtë shtetit. (Nuk është përfshirë kostoja e transportit)

   

   

  Transporti

  1. Dorëzimi brenda 12 ditëve pune.

  2. Transport detar FOB Shenzhen ose CIF.

  3. Paketa prej druri duke shmangur dëmtimet

   

  Fushëveprimi ynë i furnizimit

   

  1.we llojet prodhuese të makinerisë automatike reciproke të boshtit duke përfshirë

   

   2. Lloji reciprok: Makinë lyerjeje me bosht XY, 3 bosht, 4 bosht, 5 bosht, 6 bosht, 7 aixs.

   

   3. Sistemi i veshjes së boshtit të serisë Robert;

   

   4. Pajisje për veshjen pluhur reciproke të tipit ngritës lart-poshtë.

   

  Ne fokusohemi në 

   

   Fabrika serioze e makinerive + Siguroni efekt përfundimi të besueshëm + mbështetje të shpejtë të shërbimit pas shitjes

   

  Trego Produkte

   

   

   

  Ju lutemi kujtoni:

  Mbi Photoes vetëm për referencë të klientit. Dizajni përfundimtar u bazua në kërkesat e detajeve të klientit!


 • I mëparshëm:
 • Tjetra:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni