5 Aksi reciprok pikturë llak linjë për sipërfaqe makinën panel druri - China fod Inxhinieri elektrike

5 Aksi reciprok linjë pikturë llak për sipërfaqe makinën panel druri

Përshkrim i shkurtër:

Place of Origin: China (Mainland) Brand Name: FOD Model Number: FAL Condition: New After-sales Service Provided: Engineers available to service machinery overseas Name: Automatic painting line Function: UV liquid paint coating Type: Fully Automatic Conveyor: Chain conveyor Control system: PLC touch screen Sprayer: Spray gun Power: 380V/50HZ Application: car painting Packaging & Delivery Packaging Details Film and wooden case Delivery Time 35 working days


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Vendi i origjinës:
  Kina (kontinent)
  Emri Markë:
  fod
  Numri Modeli:
  FAL
  Gjendja:
  I ri
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Inxhinierët në dispozicion për makineri të shërbimit jashtë
  Emri:
  pikturë linjë automatike
  funksioni:
  UV veshja likuid Boje
  Lloji:
  plotësisht Automatike
  transportues:
  Zinxhiri transportues
  Sistemi I kontrollit:
  touch screen PLC
  spërkatës:
  llak armë
  fuqia:
  380V / 50HZ
  Aplikacion:
  pikturë makinë

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi
  Film dhe rasti druri
  Koha e dërgimit
  35 ditë pune


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!