llak UV Automatik linjë pikturë për pjesët plastike - China fod Inxhinieri elektrike

llak UV Automatik linjë pikturë për pjesët plastike

Përshkrim i shkurtër:

Place of Origin: China (Mainland) Brand Name: FOD Model Number: FAL Condition: New After-sales Service Provided: Engineers available to service machinery overseas Application: UV liquid painting Product name: Automatic UV painting line Warranty: 12 monthes Voltage: 220V/380V Spray type: Self-Rotation painting Conveyor: Chain conveyor Control system: PLC touch Screen Line Length: design as per customer request Packaging & Delivery Delivery Time film& wooden ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Vendi i origjinës:
  Kina (kontinent)
  Emri Markë:
  fod
  Numri Modeli:
  FAL
  Gjendja:
  I ri
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Inxhinierët në dispozicion për makineri të shërbimit jashtë
  Aplikacion:
  UV pikturë të lëngshme
  Emri i produktit:
  pikturë automatike UV linjë
  garanci:
  12 monthes
  Voltage:
  220V / 380V
  Spray Lloji:
  pikturë vetë-Rotation
  transportues:
  Zinxhiri transportues
  Sistemi I kontrollit:
  PLC touch Screen
  Line Length:
  projektimit sipas kërkesës së klientit

  Packaging & dorëzimit

  Koha e dërgimit
  film dhe kuti druri


 • Previous:
 • Next:

 • produkteve të përafërta

   
   WhatsApp Online Chat!