Instalimi i huaj i lirë makinë automatike pikturë me 2 disk / disk 4 - China fod Inxhinieri elektrike

Instalimi i huaj falas Automatic pikturë makinë me 2 disk / 4 disk

Përshkrim i shkurtër:

Gjendja: Re Lloji: Veshje Linja Prodhimi Substrate: çeliku Coating: Pikturë Vendi i origjinës: Guangdong, China (Kontinent) Brand Name: fod Numri Modeli: F813AM005 Voltage: 220V Fuqia (W): 600W Dimension (L * W * H): (W) 1500mmx (D) 1200mmX (H) 1800mm Pesha: 320KG Certifikimi: CE ISO9001 Garanci: 1 vit pas-shitjes shërbimi i ofruar: Inxhinierët në dispozicion të makinerive të shërbimeve të përdorura jashtë shtetit për: UV automatike & PU Veshje Machine clolor: gri / Blu Dimention : (W) 1500 ...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Gjendja:
  I ri
  Lloji:
  Veshje Linja Prodhimi
  substrate:
  çelik
  Veshje:
  pikturë
  Vendi i origjinës:
  Guangdong, China (Mainland)
  Emri Markë:
  fod
  Numri Modeli:
  F813AM005
  Voltage:
  220V
  Fuqia (W):
  600W
  Dimension (L * W * H):
  (W) 1500mmx (D) 1200mmX (H) 1800mm
  Pesha:
  320KG
  Certifikimi:
  CE ISO9001
  garanci:
  1 Year
  Pas shitjes Shërbimi kusht:
  Inxhinierët në dispozicion për makineri të shërbimit jashtë
  Përdoren për:
  UV automatik dhe veshja PU
  Machine clolor:
  Gri / Blue
  Dimention:
  (W) 1500mmx (D) 1200mmX (H) 1800mm
  input:
  110 / 220V, 50Hz
  output:
  600W
  Materiali kryesor:
  50 * 50 katrore tub çeliku dhe çelik
  kontrollit kryesore:
  Sistemi Screen PLC prekje
  Kodi HS:
  8424899910
  Port:
  Shenzhen
  përdorni:
  Car pjesë auto pikturë, foto pikturë kornizë, pikturë kornizë TV

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi
  paketë standarde të eksportit
  Koha e dërgimit
  15days

   

      1. Makine automatike pikturë me 2 disk / 4 disk  Shkurtër

   Ne specializuar në prodhimin e lloj të ndryshme të aksit automatike sistemit pikturë spray mbulon të vetme aks reciprok sistem pikturë llak, boshti XY llak sistemit pikturë, tre, katër dhe pesë aks llak sistemit pikturë. Teknologjia është aplikuar gjerësisht në industri të ndryshme të tilla si lodër, elektronikë, vakum plating, dru panel derë, pjesëve të automobilave dhe pjesëve plastike.

   

        2 . Makine automatike pikturë me 2 disk / 4 disk   përparësi kryesore

    Sistemi Boshti pikturë llak hartuar në bazë të ndihmës reciprok dhe R, T dhe Z aks. Ajo siguron trajtim të qëndrueshme dhe të balancuar sipërfaqe pikturë, sidomos lëngu spray, atomization, kënd dhe distanca është shumë fleksibël rregulluar si për produktin,

    Ajo mund të operohet me lehtësi nga një punëtor dhe parametrat spërkatje mund të ruhen shpejtë në kartën e kujtesës PLC aks tona llak pajisje pikturë ka qenë në të nxehtë të njohura që në treg. Ajo i ndihmon kompani moderne kursen kosto shumë të punës dhe rrit kapacitetin e prodhimit.

       3.Makine automatike pikturë me 2 disk / 4 disk    T echnical Parametri

   

  1, In vënë                                    110V / 120V / 127 / 220V / 240V / 380V / 415 / 440V, 50Hz / 60HZ
  2, prodhimit të energjisë                                    600W
  3, Max spërkatje Sipërfaqja                                   Max dia.50mm
  4, Nr. Spray Gun                                   1-2 copë
  5, copë Max Nr.i Work                                   4-120PCS
  6, Speed                                   (Rregullueshme)
  7, lloji veshja Spay                                 reciprok 5 aks sistemi pikturë makinë ndihmës
  8, Control Panel                                 touch screen PLC
  9, gjeresia (L * W H *)                                 1500mm * 1200mm * 1800mm
  10, Main materiale                                 çelik dhe çelik
  11, X * Y * zonë të udhëtimit Z                                             850 (X) * 850 (Y) * 300 (Z) 
  12, gjerësisht Aplikimi Laptop, ekran, TV LCD, Cellphone, MP3, Button, tastiere kompjuteri Desk, hard drive Portable, top plastike, Car pjesë këmbimi, Photo Frame, Tablet pad kompjuter 

   

   

   

  4. Makine automatike pikturë me 2 disk / 4 disk  Picture Show nga

                                                             infront View

   

                                                                 


   

   

   

   

   

  5.  Fast një hap Paketimi &  dorëzimit

  10 ditë disptach makinë që konsumatori të vendosur oder.

   

   

   

  6.   Installation service

    Punëtorët Inxhinier janë në dispozicion për të bërë prodhimin 20days instalimit dhe 5days testimin në fabrikën konsumatorit bazohet në tërheqjen përfundimtare të projektimit të kontratës. Mirësi vini re se për instalimin jashtë shtetit,

  7.   Maintenance Warranty :

    Një vit garanci do të sigurohet në kushtet e funksionimit normal të makinës. Gjatë periudhës së garancisë, pjesët e dëmtuara mund të shkëmbehen në të lirë, nëse e dëmtuar për shkak të cilësisë së keqe të mallrave, pjesët e dëmtuara është e nevojshme për t'u kthyer

   

  8. Na kontaktoni për çmimin e fundit të   pesë Boshtit reciprok makinë pikturë llak

   

   

   

   

   

   

   


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!