Instalimi i huaj pa pagesë Robotic spray pikturë linjë për bojë OU, UV bojë spërkatje - Kinë fod Inxhinierisë Elektrike

Instalimi i huaj pa pagesë Robotic spray pikturë linjë për OU bojë, bojë UV spërkatje

Përshkrim i shkurtër:

Type: Automatic Control Other: Intellegent Spraying Robot Application: Industrial Automaticspray painting Spraying method: On-line Traking Spraying Automatic Grade: Fully Automatic Spray gun: Devilbiss/Graco Spraying for: lacquer paint,PU,UV paint finishing Packaging & Delivery Packaging Details Film and wooden case Delivery Time 20days 1.Robotic spray painting line Brief Automatic Robotic spray painting line which support one-step automatic painting production includin...


 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Lloji:
  Kontrolli automatik
  Të tjera:
  Intellegent spërkatje Robot
  Aplikacion:
  pikturë industriale Automaticspray
  Spërkatje metodë:
  On-line Traking spërkatje
  Grade automatike:
  plotësisht Automatike
  Spray armë:
  Devilbiss / Graco
  Spërkatje për:
  llak bojë, PU, ​​bojë UV përfunduar

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi
  Film dhe rasti druri
  Koha e dërgimit
  20days

  1.Robotic spray pikturë linjë Shkurtër

  Automatik pikturë robotik spray linjë të cilat mbështesin një hap të prodhimit pikturë automatike, duke përfshirë:  Loading-antistatike sistem pa pluhur-Robot spray -Flash off-Më pallto - Paint tharje - shërimin UV - ftohje-shkarkimit . Është gjithashtu e përdorur gjerësisht së bashku me vakum trajtim metalizim për të siguruar trajtim me cilësi të lartë sipërfaqe për lodra plastike, makinë pjesë këmbimi, korniza pjesë, motoçikletë kontrollues rezervë, Tablet pad kompjuter shell, kornizë Clock, Wood panel derë.

   

  2..Robotic pikturë llak linjë përparësi kryesore

   2.1. Kënde më fleksibël llak dhe distanca 

   2.2  Designed si për konsumatorët kërkesë 

   2.3  Robot shkalla e lartë e llak

   2.4 C ose e teknologjisë mbështetje

   2.5  garanci me cilësi të lartë 

   2.6  mirëmbajtje më pak

   2.7 materiale të ndryshme të tilla si plastike, metalike dhe druri industri

   2.8 plotë automatike të kontrolluara nga ekran touch PLC

   

  3.  robotik pikturë llak Line  Systems kryesore 

  1) kabinë elektrostatike & flaka e para-trajtimi:

  2) 3Axis / 4Axis / 5Axis / 6Axis Robot sistem pikturë llak

  3) Devilbiss / Graco Automatik Spray armë 

  4) të furrës IR tharje  

  5) furrë shërimin UV  

  6) sistemi zinxhir transportues

  7) e ajrit të furnizuar me njësi

  8) përzierjen Graco Paint & Sistemi i furnizimit

  9) Sistemi PLC ekran touch kontrollit

  4. robotik pikturë llak Line  Picture Trego

                                                                         4.1 Robot Spray sistem

   

                                                                          Automobile Bumper

                                                      4.2 Ground sistem raft transportues

  4.3 Paint tharjes & shërimin furrë

  Sistemi 4.4 Paint përzierjen

   

  Garancia 5.Maintenance

   Një vit garanci do të sigurohet në kushtet e funksionimit normal të makinës. Gjatë periudhës së garancisë, pjesët e dëmtuara mund të shkëmbehen në të lirë, nëse e dëmtuar për shkak të cilësisë së keqe të mallrave, pjesët e dëmtuara është e nevojshme për të na kthehen. Në qoftë se ajo është dëmtuar nga qenie njerëzore, pjesë do të shkëmbehen ose të riparohet me kosto si kuotim.

  Engineer është në dispozicion për të huaj për instalimin, trainning dhe mirëmbajtjen.

  Shipping 6.Fast

  1.Deliery brenda disa ditësh 10working.

  2.FOB Shenzhen ose anijeve CIF detit.

  Paketa rast 3.Wooden shmangur dëmtimin

  na 7.Contact për çmim më të ri të pikturës reciprok makinës


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat!